Blogs

Що купити: склопластикову чи алюмінієву драбину?

 • Ми отримали багато запитань від клієнтів, які хотіли купити драбини зі скловолокна або алюмінію. Ми також чули, що багато людей говорять, що вважають драбину зі скловолокна міцнішими та довговічнішими, ніж алюмінієві драбини.
   
  У цій статті ми пояснимо факти про склопластикові та алюмінієві сходи, які будуть вам корисні при виборі сходів для покупки. Детальніше на сайті Техпром.


   
  Драбини зі склопластику виготовляються для людей, робота яких пов'язана з електрикою. Скловолокно не проводить електрику, тому використання сходів зі скловолокна може знизити ризик ураження струмом.
   
  Існує також помилкова думка, що сходи зі склопластику легші за алюмінієві. Насправді сходи зі скловолокна в основному важчі за алюмінієві сходи. Більш важка вага не означає, що сходи зі склопластику міцніші та стійкіші. Стійкість сходів визначається її конструкцією, такою як конструкція поперечних розкосів і слід від стійки до стійки в нижній частині сходів. Тяжкі сходи насправді будуть невигідними для вас, коли вам потрібно буде носити її з собою, особливо якщо вам потрібно нести ящик з інструментами та сходи вгору і вниз по сходах.
   
  Якщо ви порівнюєте сходи, зроблені з того самого матеріалу, важкі сходи означають, що вони зроблені з більш м'яких сплавів, тому виробники повинні використовувати більше матеріалів, щоб зробити свої сходи такими ж міцними, як сходи, виготовлені з більш твердих сплавів.

  Крім того, Українські стандарти також вимагають, аби сходи пройшли випробування. Тому сходи з м'якіших сплавів повинні використовувати більше матеріалів, щоб відповідати вимогам стандартів.
   
  Сходи зі склопластику потребують регулярного догляду. Екстремальне ультрафіолетове випромінювання в Австралії призведе до того, що скловолокно швидко втратить зовнішній шар своєї поверхні та оголить внутрішнє волокно. Коли це відбувається, ви можете побачити візуальні зміни, такі як зникнення кольору, зникнення глянцю та шорсткість поверхні під час тертя. Ваша рука також може відчувати свербіння після дотику до неї. Регулярне покриття скловолокна акриловим лаком замінить зовнішній шар поверхні скловолокна і, отже, продовжить термін служби.
   
  Сходи зі скловолокна легше розколоти в порівнянні з алюмінієвими сходами, і крихітна тріщина може поширюватися по скловолокну через часті скручування і тиск.
   
  Сходи зі склопластику дорожчі за алюмінієві. Тому єдина причина, через яку вам потрібно купити сходи зі склопластику, - це небезпека ураження електричним струмом. Якщо ви не працюєте з електрикою, найкращий вибір купити алюмінієві сходи.
   
  Якщо у вас залишилися питання на цю тему, зв'яжіться з нами. Ми будемо раді відповісти на ваші запитання.

Смотреть все публикации - Новости и статьи