Blogs

Критерії вибору дивану: на що звертати увагу

 • Сучасний диван - важливе доповнення не тільки інтер'єру, його також можна використовувати для сну. Що стосується щоденного навантаження, то воно може бути багатофункціональним, у зв'язку з чим при виборі дивану необхідно звернути увагу не тільки на його розмір і зовнішній вигляд, але й на те, наскільки надійною буде конструкція. Якщо з вибором у вас все ж таки виникають труднощі, то фахівці магазину Kram-UA охоче вам допоможуть в цьому. В асортименті магазину представлений широкий ряд моделей усіх типів диванів, зокрема розкладних диванів. Ви можете купити диван як вже готового варіанту, так і оформити індивідуальне виконання під замовлення.

  635540037caeb.jpeg

  Про критерії вибору дивану

  Якщо вам сподобалася конкретна модель дивану, необхідно дізнатися який матеріал застосували в процесі виготовлення, з чого зроблений наповнювач і що використовували в процесі виготовлення каркасу. Важливо уважно оглянути декоративні та страйкові шви. Якщо ви помітили дефекти, то вони можуть швидше розірватися. До того ж це свідчить про низьку якість меблів.

  Якщо вам пропонують тривалий термін гарантії, то швидше за все вам пропонують якісний товар, який зможе прослужити протягом кількох років.

  Каркас

  Найчастіше для виготовлення конструкцій каркасу можуть використовувати ДСП, фанеру та метал. Не рекомендується вибирати дивани, де для цих цілей було використано ДСП, яке являє собою спресовану тирсу, що спеціально зліплена клейовою масою. Такі меблі не впораються з великим щоденним навантаженням.

  Як альтернативу можна розглядати каркас з фанери, який прослужить вам довше. Найкраще, якщо для виготовлення каркасу використовували метал, адже такий диван при необхідності можна буде відремонтувати, проте проблем у процесі його експлуатації, швидше за все, не виникне.

  Наповнювач

  Найпопулярнішим на сьогоднішній день є пінополіуретан у поєднанні із пружинним блоком. Сидіння має бути жорсткішим, як і підлокітники так і спинка.

  Тканина оббивка меблів повинна підходити до інтер'єру кімнати. Однак важливо, щоб ця тканина була високої якості, адже тонка тканина може швидко втратити форму та деформуватися. Також буде добре якщо оббивку просякнуть за допомогою тефлонового просочення, або спеціальне напилення, яке сприятиме водовідштовхувальним властивостям тканини і захищатиме її від бруду та пилу. Про те, як вибрати диван, рекомендуємо прочитати за посиланням, яке зазначено вище, де надано докладну інформацію з цього питання.

Смотреть все публикации - Новости и статьи